ZAČNI V ADMINISTRATIVĚ,DOZVÍŠ SE PRAVIDLA A JAK SE REGISTROVAT.

Pravidla

18. února 2012 v 3:36 | Administrator |  Administrativa
Pravidla jsou jednoduchhá, čti POZORNĚ!

1.) Pošleš přihlášku, jak na to najdeš →→→ tady v tomto článku a další takové věci v rubrice →→→ Administrativa
- Bude Ti přidělen Tebou vybraný pejsek se jménem, které mu dáš (mimo psů z útulku, Ti jméno mají). Bude to tvoje zvířátko, o které se máš za úkol postarat.

2.) Pořídíš mu co nejvíce vybavení. V →→→ Obchodě. Nakupuješ za body, které jsou Ti na začátku přiděleny a které můžeš získat péčí o psa.

JAK NAKUPOVAT:
1.) Vybereš zboží, opíšeš jeho číslo, napíšeš si, až máš vybráno vše potřebné, připíšeš k emailu tvoje jméno(přezdívku) a jméno pejska odešleš e-mail na zvireci-kamaradi-admin@seznam.cz, já ho během několika dnů zpracuji, připíši tvému zvířeti věci a odečtu Ti body.

3.) Pejska můžeš trénovat, více v kapitole →→→ Trénování

4.) Pokud Ti pejsek onemocní nebo potřebuje prohlídku, či bude rodit štěňata potřebuje veterinární péči, musíš zajít k →→→ Veterináři. S tím je spojené to, že musíš v →→→ Seznamu majitelů sledovat svého pejska, protože kdykoliv se bude něco dít např. pejsek onemocní, objeví se to napsané v upozornění u tvého pejska.

5.) Za každou →→→ Vycházku a výlet dostáváš body, proto se zapisují a kontrolují. V rubrice vycházky a výlet máš svého pejska, kdykoliv, když ho chceš vyvenčit, napíšeš pod jeho obrázek komentář se slovy "Vycházka", jednou za týden můžeš psa vzít na "Výlet", který je za více bodů. Nic složitého, jen ocenění majitelů, kteří se starají o své pejsky.

6.) Poslední bod jsou rubriky →→→Seznam majitelů a →→→ Body, jsou pro Tebe nejdůležitější, v Seznamu majitelů budeš mít článek s informacemi o tvém pejskovi, ten musíš průběžne hlídat, bude tam vše, od jména, přes váhu, po seznam věcí cos pejskovi nakoupil. Bude se u něj také zobrazovat upozornění např. pejsek onemocněl, musíš k lékaři nebo pejsek potřebuje větší pelšek. Pozorně to kontoroluj!

POKUD SE O PEJSKA NEBUDEŠ STARAT, MŮŽE TI BÝT ODEBRÁN DO ÚTULKU. NEBO POKUD UŽ SE O PEJSKA STARAT NECHCEŠ, MŮŽEŠ HO PŘEDAT JINÉMU MAJITELI NEBO DÁT DO ÚTULKU.

To je ve stručnosti vše, určitě tuto jednoduchou a zábavnou hru chápeš, jestli ne, pochopíš při hraní a nebo jsem tu já a všechny dotazy můžeš směřovat na zvireci-kamaradi-admin@seznam.cz
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 fabulous-dream fabulous-dream | Web | 20. února 2012 v 16:26

Ja som sa o niečo takéto tiež raz pokúšala, no nikto sa "nezaregistroval"...Ale nemala som to až tak podrobne ako ty...Tak sa zaregistrujem ;]

2 Administrator Administrator | E-mail | Web | 20. února 2012 v 21:08

Děkuji mockrát. Až se to tu trochu rozjede, mám domluvené sponzory, kteří si sem dají reklamy a já dostanu peníze na útulek, pro skutečné, nemocné, opuštěné a staré psy. Proto se snažím o co největší návštěvnost, vše je v začátcích, ale snad se mi to povede ;-)

3 fabulous-dream fabulous-dream | Web | 23. února 2012 v 13:27

Tak ti držím palce ;]

4 Administrator Administrator | E-mail | Web | 27. února 2012 v 18:45

Děkuji :)

Komentáře jsou uzavřeny.